Yaşam

Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı! EGO 2. Bölüm Fragmanı ve İlk Bölüm Özeti

FOX TV ekranlarının yeni dizisi EGO, ilk bölümüyle dikkatleri üzerine çekti! İlk kez 5 Şubat’ta seyirciyle buluşan “Erkeklere Güvenme” (EGO) dizisi seyirciden tam not aldı. Pastel Film’in EGO dizisinin merakla beklenen 2. bölüm fragmanı yayınlandı. Başrollerini Alperen Duymaz, Melisa Aslı Pamuk, Ahmet Kayakesen ve Rüya Helin Demirbulut’un paylaştığı EGO dizisi bu bölümde de seyirciyi ekrana kilitleyecek gibi görünüyor. İşte EGO 2. bölüm fragmanı ve ilk bölüm özeti.

2014 yapımı Güney Kore dizisi “Temptation”dan uyarlanan “Ego Could Rely On Men” dizisinin yönetmen koltuğunda Tabiat Can Anafarta oturuyor. Dizinin senaryosunu Erkan Birgören ve Tuna Görgün kaleme alıyor.

Peki EGO dizisi 1. bölümde neler yaşandı? İşte EGO 1. bölüm özeti ?

Hayatındaki tek önceliği işi olan Sibel, Erhan ve Elif’in hayatlarını tamamen değiştirecek bir teklifte bulunur… Bu öyle bir tekliftir ki Sibel’in bundan sonra hayatı eskisi gibi olmayacaktır.

Hikayenin başına dönecek olursak; Erhan, Sibel’in şirketinde çalışmaktadır. Canından çok sevdiği Elif ile evlenmek için hazırlıklar yapmaktadır.

Sibel, rahmindeki kistlerden dolayı ameliyat olmak zorundadır. Ameliyattan sonra anne olamayacağını öğrenen Sibel ile borsada her şeyini kaybeden Erhan aynı anda dibe vurdu.

Birbirine tamamen zıt olan bu iki kişinin hayatı, Sibel’in Erhan’a yaptığı teklifle değişir. Erhan, Sibel’in teklifini kabul edecek mi?

Sibel’in evlenme teklifinden sonra Elif ve Erhan’a ne olacak? Cevabı EGO 2.bölüm fragmanında ?

Ego Bölüm 2 Fragman 1 @EgoDizi

haber-camas.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu