Haber

Başkan Uysal, Antalya Muratpaşa’da gazi ve şehit aileleriyle bir araya geldi

ANTALYA (İGFA) –Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal ve eşi Ümran Uysal, Adalya Vakfı Manisiz Kahvesi’nde düzenlenen kahvaltıda gaziler ve şehit aileleri ile birlikte kahvaltıya geldi.

Toplantıda Türk Gazileri, Şehitleri, Dullar ve Yetimler Derneği, Türkiye Savaş Gazileri Derneği, Vatan Severler Derneği, Şehit Aileleri Derneği, Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği, Türkiye Emekli Subaylar Derneği, 15 Temmuz Vatan Şehitleri, Gaziler ve Terör Mağdurları Derneği toplantıda Adı Yaşatmak için. alınmış.

Başkan Uysal, kahvaltının ardından yaptığı konuşmada, bugün Türkiye medyasının bölündüğünü ve insanların birbirini dinlemediğini söyledi. Uysal, bazı siyasetçilerin ilk başta kendi tabanını daraltmak ve netleştirmek için daha da sinirlendiğini belirterek, “Böyle saçmalıklar insanı denize sürüklüyor. Aramızda bir kez hatırlayanlar var. Batı cephesi komutanımız, milli kahramanımız merhum İsmet İnönü’ye ‘firari’ denildi ve geniş bir kitle buna inandı. Devlet radyolarına kaçak dediler. Ve buna inanan kitleler de vardı. Aslında şu anda çok özel bir durumda yaşıyoruz. Çok farklı değil” dedi.

Konuşmanın ardından Lider Uysal ve katılımcılar hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi.

delicehaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu