Haber

Yollardaki durum

Otoyolların üretim, bakım ve onarım çalışmalarının yapıldığı kısımlarında yavaş gitmek, trafik levha ve işaretlerini takip etmek gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğü’nün yol durum bültenine göre, TEM Otoyolu Gümüşova-Kavacık kavşaklarındaki viyadüklerin genleşme derzi onarım çalışmaları nedeniyle saat 22.00 ile 06.00 arasında şerit daraltma yapılıyor. Bu bölümde sürücülerin trafik işaret ve işaretlerine dikkat etmesi önemlidir.

Çanakkale-İzmir yolunun 27. kilometresinde Petkim Köprülü Kavşağı imalat çalışmaları nedeniyle bölünmüş yolun Aliağa-İzmir tarafı kapatılarak, ulaşım çift yönlü sağlanıyor ve İzmir-Aliağa istikametinden kontrollü olarak yapılıyor.

Gerede-Kızılcahamam yolunun 19’uncu kilometresindeki Aktaş-2 Köprüsü’nde onarım çalışmaları nedeniyle çift yön trafiğe kapatılırken ulaşım çift yönlü ve servis yolundan kontrollü olarak yapılıyor.

Beyşehir-Seydişehir yolunun 10-11. ve 22-25. Yolun 2. kilometresindeki yapım çalışmaları nedeniyle bölünmüş yolun bir bölümünden ulaşım çift yönlü olarak yapılıyor.

TAG Karayolu ve 30-31 Toprakkale-Osmaniye kavşaklarında üstyapı. Keçidere Köprüsü imalat çalışmaları nedeniyle trafik tek şeritte ve denetim altında devam ediyor.

Elmalı-Finike yolunun 23-25’i. Yolun 2. kilometresinde meydana gelen heyelan ve çökme nedeniyle yolun ulaşıma ayrılan bir kısmından çift taraflı izin veriliyor.

Siirt-Eruh yolunun 42-45. Kilometrelerce meydana gelen heyelan nedeniyle ulaşım servis yolundan sağlanıyor.

Trabzon-Gümüşhane yolunun 28-31. Kütahya-İnönü yolunun 42’nci kilometresindeki üst geçit onarım çalışması nedeniyle bu kesimlerde ulaşım çift taraflı bölünmüş yolun bir kısmından devam ediyor.

haber-canik.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu