Haber

Şahan Gökbahar’ın Ağzı Kayboldu! Bu Kez Düz Lanetli!

Şahan Gökbakar, Kılıçdaroğlu’nu birkaç saat önce çoğu kişinin çirkin bulduğu bir üslupla aradı ve ortalık karıştı. Önce yazar Enver Aysever ile tartışan ardından Hayko Cepkin, Doğukan Güngör ve binlerce sosyal medya kullanıcısından eleştiri alan Gökbakar, bu kez opera sanatçısı Güvenç Dağüstün’e küfürler savurarak oyuncu Celil Nalçakan ile tartıştı… Detaylar??

Hatırlarsanız Şahan Gökbakar, Kılıçdaroğlu’na emredici bir tavırla hitap eden aşağıda gördüğünüz tweet’i birkaç saat önce yazmıştı. Daha sonra silerek bu şekilde paylaştığı tweet tepki almakla kalmayıp birçok ünlü ismin tepki çekmesine neden oldu.

Bir kaç saattir sosyal medyayı meşgul eden, özellikle Şahan Gökbakar’ın sert açıklamalarıyla dolu tartışmaları detaylı konuştuk ama olay yeniden patlak verdi. Ve bu sefer daha zor!

Gökbakar’ın üslubuna bir eleştiri daha geldi?? Opera sanatçısı Güvenç Dağıstanlı’nın üslubu hiç hoş değildi ama…

Dağıstanlı Güvenç’e Şahan Gökbakar’ın yanıtı herkesi şaşırttı.

Bununla da kalmadı, oyuncu Celil Nalçakan da soruna karıştı…

Celil Nalçakan da bunu Şahan Gökbakar ve Güvenç Dağistanlı kadar çirkin bir tonda paylaştı:

Yazar Enver Aysever’in çok kibarca başlattığı ve Hayko Cepkin’in yine kibarca tepki gösterdiği tartışmanın bu noktaya nasıl geldiğini anlayamadık. Ama merak edenler için aynı çirkinlikte devam eden diyaloğun devamı şu şekilde:

Siz ne düşünüyorsunuz bilmiyoruz ama Şahan Gökbakar’ın cevaplarının bizi şaşırttığı kadar sizi de şaşırttığını düşünüyoruz. Öyle ki “Şahan Gökbakar mı yazıyor, Recep İvedik mi?” sorgulamadan edemiyor…

Yorumlarda buluşalım.

golmarmara-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu