Yaşam

Müge Anlı’da aranan 5 çocuğu ve torunu olan kadının 26 yaşındaki erkek arkadaşıyla kaçtığı ortaya çıktı!

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında aranan 5 çocuk ve torun sahibi 41 yaşındaki Fatma Urdemir günler sonra bulundu. Fatma Urdemir’in Tiktok’ta tanıştığı 26 yaşındaki genç sevgilisine kaçtığı ortaya çıktı.

Dün akşam Müge Anlı’ya katılan Ayşe Hanım, 41 yaşındaki 5 çocuk annesi ve 2 torunu olan kızı Fatma Urdemir’in günlerdir kayıp olduğunu ve kaçırıldığını söyledi.

Fatma Urdemir kaybolduktan bir süre sonra annesine kaçırıldığını belirten bir ses kaydı gönderdi. Söze konu olan kayıtta Urdemir işkence gördüklerini ve dövüldüklerini söylüyor. Ablalarımı tehdit ediyorlar. Yapacağız, çocuklarınız için yapacağız. Bir kadın var, bir erkek var. Ailene bunu yapmakla tehdit ediyorlar. Abla tık sesi geliyor içeri giriyorlar kapatıyorum’ sözlerini kullandığı duyuldu.

Para karşılığında erkeklere satıldığını da söyleyen Fatma Urdemir’in bu iddialarının ardından canlı yayına telefonla bağlanan çok sayıda kişi, sürekli olarak insanlara iftira attıklarını söyledi.

Müge Anlı bugün canlı yayında müjdeli haberi verdi ve Fatma Urdemir’in bulunduğunu duyurdu. Urdemir’in, Mustafa isimli 26 yaşındaki sevgilisiyle birlikte olduğu ortaya çıktı.

Fatma Urdemir, mahalleden sorun yaşadıkları komşuları Muhammet ve Yağmur’un kendisini kaçırdıklarını, işkence yaptıklarını, uyuşturucu verdiklerini söyledi.

Fatma Urdemir, Mustafa’nın kendisini kurtardığını belirterek, “TikTok üzerinden tanıştığım Mustafa ile 1 aydır birlikteyim. Beni kırmadı. Onu seviyorum.”

Mustafa’nın yayına bağlanan babası Nazif Bey, “Oğlum gidip bunu getirdi. Bana ‘Anneme darıldım, annem yoğun bakımda’ dedi. ‘Annen yoğun bakımda, neden geldin’ dedim. Dedim oğlum 1995 doğumlu. 1 çocuğu var 6 yaşında Fatma’nın evli ve çocukları olduğunu bilmiyorduk.”

Ayrıca Fatma, Muhammet ve Mustafa’nın tanıştığını ve Muhammet’in Mustafa’yı TikTok üzerinden tanıştırdığını söyledi. Fatma’nın annesi Ayşe de Muhammet’in Fatma’yı TikTok üzerinden sattığını iddia etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu