Haber

Mimar Sinan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Projesi ESEP Kongresi’nde Tanıtıldı23

EsepCongress23, 1. Uluslararası ESEP Eğitim Bilimleri ve Etkili Uygulamalar Kongresi, 27-29 Ekim 2023 tarihleri ​​arasında, Önde Gelen Eğitimcileri, Gönüllüleri ve Akademisyenleri Destekleme Derneği (LEGADDER), Erciyes Üniversitesi (ERÜ), Hatay İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Hatay İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde gerçekleştirildi. İskenderun Teknik Üniversitesi. , “Değerlerimi Öğreniyorum, Değer Oluyorum” başlıklı sözlü sunumla renklendi. Kongre İskenderun Teknik Üniversitesi ev sahipliğinde Hatay İskenderun’da gerçekleştirildi.

Projeyi sunan Beyhan SOLGUN, Türkiye’nin 18 farklı ülkesinden ve 81 ilinden değerli akademisyen ve öğretmenlerin katılımıyla gerçekleşen kongrenin paneller, çalıştaylar, sergiler, sözlü ve poster sunumlarıyla zenginleştiğini vurguladı. “Cumhuriyetimizin 100. yılında kültür şehri Hatay’a katkı sağlayan bu kongremiz büyük bir coşkuyla karşılandı” dedi.

Mimar Sinan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi A.Ş.’nin kurucusu olduğu “Değerlerimi Öğreniyorum, Değer Oluyorum” projesi 18 ülkeden 76 öğretmen ve 350 öğrencinin katılımıyla yoğun ilgi gördü ve akademisyenler önünde sözlü bildiri olarak sunuldu. alanında uzman kişilerdir. Bu değerli kongre ve özel günde okulu temsil etmekten mutluluk ve gurur duyduklarını belirten SOLGUN, projelerinin daha geniş kitlelere ulaşmasını sağladıklarını belirtti.

agli-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu