Yaşam

Melisa Özmen’e Nusret Yalıkavak’ta muhteşem doğum günü

İş ve sosyal hayatın önde gelen isimlerinden Tülay Özmen’in en küçük kızı Melisa Özmen, doğum gününü tatilini sürdürdüğü Bodrum’da kutladı.

Yalıkavak Marina’daki Nusret’te seçkin isimlerin katıldığı kutlama ile yeni yaşına giren Melisa Özmen’i Tülay Özmen, Sema Çelebi, Nursel Arslan Sibel, Vatandost Gül Ergi ve şarkıcı Kendi mutlu gününde yalnız bırakmadı.

Melisa Özmen için hazırlanan 3 katlı muhteşem doğum günü pastasının yanı sıra Gaziantep’in ünlü baklavacısı İmam Çağdaş’ın gönderdiği “Doğum Günün Kutlu Olsun Paris” yazılı özel doğum günü baklavası da kutlamaya renk kattı.

“Paris’in Yerli Hilton’u” olarak bilinen Melisa Özmen hoş sohbetiyle dikkat çekerken, partililer sosyetik genç için “Paris değil Barbie” yorumunda bulunarak Barbie hareketine gönderme yaptı. Partiye Paris Hilton’un giydiği kıyafetle katılan Özmen, bu kıyafetiyle tüm dikkatleri üzerine çekti.

Bodrum’da 3 aylık bir tatilin ardından doğum gününden sonra Marmaris’e taşınan sosyetik güzel, İçmeler’de deniz kenarında kendi oteline yerleşti.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

horasanajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu