Haber

Kargı Orman İşletme Müdürlüğü 2023 çalışmalarını değerlendirdi

Çorum Kargı Orman İşletme Müdürlüğü tarafından yürütülen ve 2023 yılında yapılacak çalışmaların değerlendirildiği bildirildi.

Kurumdan yapılan yazılı açıklamaya göre, Kargı Orman İşletme Müdürlüğü’nde düzenlenen değerlendirme toplantısında İşletme Müdürü Mehmet Eren, yıl içinde yaptıkları çalışmalarla ilgili sunum yaptı.

Amasya Orman Bölge Müdürü Ferdi Özer’in katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda işletme şefleri de yıl başında belirlenen programların hayata geçirilmesi, devam eden çalışmalar ve yılsonu hedefleri hakkında bilgi verdi.

Orman koruma görevlileri ise saha çalışmalarında karşılaşılan sorunları ve analiz önerilerini anlattı.

Bölge Müdürü Özer, toplantıda yaptığı konuşmada, orman teşkilatının yeni işçi alımı ile genç ve dinamik bir ekip haline geldiğini belirtti.

Orman teşkilatının ülkedeki orman varlığını korumak ve artırmak için çalıştığını vurgulayan Özer, “Ülkemiz ve teşkilatımız bizden ormanlarımızı geliştirmemizi ve Türkiye yüzyılına yeni soluklar verecek yeni orman alanları oluşturmamızı bekliyor. yılsonu hedeflerimize ulaşmada fark yaratacak, değerlendirmemizi buna göre yapacağız.” terimleri kullandı.

Toplantıya bölge müdür yardımcıları Gültekin Şenlikoğlu ile Mehmet Kurumeşe ile şube müdürleri de katıldı.

???????

haber-senirkent.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu